عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
چهارشنبه 3 بهمن 1397 | 11:52

کد خبر : 4972

  • تاریخ انتشار :

  • 1397/02/30

تعداد بازدید : 1048 بار

همایش آموزشی مبحث 14 مقررات ملی ساختمان برگزار شد

1397/02/30

بررسی تغییرات جدید مبحث 14 مقررات ملی ساختمان

همایش آموزشی  مبحث 14 مقررات ملی ساختمان به منظور بررسی تغییرات جدید این مبحث روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت  ۹۷ در محل ساختمان آموزش سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در این همایش مهندس محمدحسین کاشانی حصار، عضو کمیته های تخصصی تدوین مباحث 14 و 16 مقررات ملی ساختمان به تشریح آخرین تغییرات مبحث 14 مقررات ملی پرداخت.

همچنین در این همایش مهندس اویسی عضو مکانیک هیات مدیره سازمان در سخنانی ضمن تشکر از مهندس کاشانی برای ارتقا دانش و اگاهی مهندسان مکانیک با اشاره به موضوعات اخیر پیرامون سازمان، همدلی و همکاری نزدیک مهندسان را موجب موفقیت در گذر از موانع پیش رو دانست.


وی با اشاره به مصوبات هیات مدیره سازمان در خصوص رشته تاسیسات مکانیکی و در نوبت بودن این مصوبات برای طرح در هیات چهارنفره ابراز امیدواری کرد با مشخص شدن اختلاف نظرهای موجود در نحوه فعالیت سازمان و برگزاری مجدد جلسات هیات چهار نفره بزودی شاهد کسب نتایج مطلوب در این خصوص باشیم.اویسی همچنین عدم اجازه برای تغییر تعرفه خدمات مهندسی، همتراز با تورم در سال 97 را از نکات ابهام و سوال دانست که فقط در خصوص صنف مهندسان ساختمان اعمال شده است در صورتی که همه صنوف به تناسب مشمول افزایش دستمزد شده اند. وی این امر را موجب تضعیف حرفه مهندسی دانست و بر لزوم بازنگری در این امر تاکید کرد.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی